Váš svět strojů...
Přihlášení
Košík
0
Cena bez DPH
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH
0 Kč

O násHistorie naší firmy

Firma První hanácká BOW spol. s r.o. byla založena v roce 1993 profesionály z oboru strojírenství a úspěšně tak působí na tomto trhu již 30 let.


Více fotografií z historie ZDE.


Za tu dobu se z firmy o třech zakládajících společnících (Brzokoupil, Opravil, Wagner) stala zavedená a úspěšná společnost s více než 60 zaměstnanci a sídlem v Olomouci. Díky husté síti obchodních partnerů po celé České republice a Slovensku jsou naše výrobky vždy ve vaší blízkosti.
 

Více fotografií ze showroomu ZDE.

 

Od vzniku naší firmy až po současnost jsme navštívili množství veletrhů, výstav a předváděcích akcí různého zaměření. Na kterékoliv z těchto akcí je možné si naše výrobky prohlédnout, vyzkoušet, popřípadě se na cokoliv zeptat našich proškolených odborníků.


Více fotografií z výstav ZDE.
 

Historie firmy v datech


 
1992 Vznik konsorcia třech fyzických osob, které se zabývá poradenskou činností spojenou s provozováním CNC obráběcích strojů a zhotovováním programů
Konec roku 1992 Začátek výroby velmi úspěšné ohýbačky model 010
1993 Založena firma První hanácká BOW spol. s r.o.
1994 Navázána spolupráce se společností HUVEMA, která prodává naše ohýbačky v Holandsku a okolních zemích
Od roku 1994 Pravidelná účast a prezentace výrobků na oborových veletrzích
1995 Začátek prodeje obráběcích strojů společnosti HUVEMA na našem trhu
2002 Navázání spolupráce s německými společnostmi OPTIMUM Maschinen Germany a Stürmer Maschinen GmbH, která znamenala rozšíření našeho sortimentu a distribuce na další trhy
 

Sídla firmy

 
1992 Kancelář, tř. Kosmonautů, Olomouc, 18 m2
1993 Křelov u Olomouce, 42 m2
1994 Dílna v areálu ABO s.r.o., Chomoutov, 50 m2
1997 RD, Skrbeňská 1, Horka nad Moravou, 150 m2
1999 Rozšíření prostor, Horka nad Moravou, 300 m2
2003 Průmyslový areál, Příčná 1, Olomouc, 1 000 m2
2012 Rozšíření prostor, Příčná 1, Olomouc, 1 750 m2
2020 Nově postavený areál, K Mrazírnám 14, Olomouc, 5 000 m2Nabízíme sortiment těchto značek
 
 
  Ohýbačky a zakružovačky profilů určené pro profesionální použití vyrábíme ve vlastních dílnách firmy. Kromě uplatnění na našem trhu většinu produkce vyvážíme přes naši obchodní síť výhradních importérů do většiny zemí Evropy.
Před koupí si můžete náše stroje vyzkoušet a zjistit, zda jsou vhodné pro vaši technologii.
  Kvalitní obráběcí stroje s vynikající výbavou, přesvědčivým výkonem a neuvěřitelně nízkou cenou. Mezi hlavní sortiment patří především vrtačky, frézky, soustruhy a pásové pily na kov. Jsou konstruovány a vyráběny ve vlastních dílnách OPTIMUM/YZC a proto jsou neustále vyvíjeny a zdokonalovány. Všechny stroje procházejí v našich dílnách pečlivou předprodejní kontrolou.
  Kvalitní kovoobráběcí stroje od evropských výrobců. Jsou určeny pro náročné uživatele a najdou uplatnění v mnoha dílnách a provozech
  Kompresory Aircraft jsou vysoce kvalitní stroje vhodné pro náročné uživatele. Používají značkové komponenty evropských výrobců a zaručují dlouhodobou spokojenost zákazníků. Nabídku doplňuje nabídka pneumatického nářadí.

  Dřevoobráběcí stroje Holzkraft a Holzstar – sortiment strojů nejen pro menší dílny. Profesionálům nabízíme pásové pily na dřevo, odsávání prachu a pilin, soustruhy na dřevo atd…
  Kvalitní manipulační technika pro univerzální použití. Velmi spolehlivé stroje za bezkonkurenční ceny.
  Čistící technika CLEANCRAFT je připravena splnit Vaše požadavky na pracovní komfort, bohatou výbavu i kvalitu použité techniky. Celý sortiment CLEANCRAFT Vás poté přesvědčí výjimečným poměrem ceny a užitné hodnoty.
  Vše potřebné pro svařování a řezání plazmou.
 
 
Povinné pole Špatný formát