CNC router Numco SHG 0404 (RO100001).
CNC router Numco SHG 0404CNC router Numco SHG 0404
NUMCO
CNC router Numco SHG 0404
Tříosý router s vysokootáčkovým vřetenem vhodný k obrábění slitin neželezných kovů, plastů a dřeva.
  • Základní provedení zahrnuje řídící systém ARMOTE, MPG ovladač pro usnadnění seřizovacích prací, sondu pro určení délkové korekce nástroje, Start/stop tlačítko pro opakované zpracování výrobních programů, 2F krokové motory, přesné kuličkové šrouby, lineární vedení HIWIN, vysokootáčkové tiché vřeteno s garantovanou házivostí méně jak 0,01 mm a s upínáním nástrojů do kleštiny, indukční snímače OMRON zaručující vysokou přesnost najetí referenčního bodu.
Zvýhodněno
Skladem i
obj. číslo: RO100001
Podívejte se, kde všude máme tyto stroje nainstalované.
Předprodejní kontrola
Každý stroj prochází kompletní kontrolou, při které je uveden do chodu, správně seřízen a proměřen.
Předváděcí centrum
Ustavení a zaškolení
Pro všechny stroje nabízíme také ustavení stroje a zaškolení obsluhy.
Servis CNC
Jistota pohotového a kvalitního servisního zázemí.
Použití
Kovy hliník, dural, měď, mosaz, bronz atd.
Plasty plexisklo, polykarbonát, akrylát, polystyren, ABS, vinyl, PVC atd.
Dřevo překližka, MDF, lamináty, dřevotřísky, všechny typy dřevin atd.
Ostatní Alucobond, Dibond, Styrodur, Ebalta, pěna, molitan
Videa
CNC router NUMCO SHM 0609
CNC router NUMCO SHM 0609
Technická data
Řídící systém ARMOTE
Elektrické připojení
Elektrické připojení 230 V
Vřeteno
Výkon vřetene 1,5 kW
Otáčky 0 – 24000 ot/min
Uchycení nástroje ER16
Přesnost obrábění
Opakovatelná přesnost ± 0,02 mm
Posuvy
Rozsah posuvu - osa X 400 mm
Rozsah posuvu - osa Y 400 mm
Rozsah posuvu - osa Z 100 mm
Pracovní posuv 6000 mm/min
Rychloposuv 9000 mm/min
Pohony os Krokové motory
Pracovní stůl
Rozměry pracovního stolu 520 × 660 mm
Plocha pracovního stolu T- drážky
Konstrukce
Rám stroje Hliníkový odlitek
Konstrukce portálu Hliníkový odlitek
Koncepce - osa X Kluzné tyče a kuličkové šrouby
Koncepce - osa Y Lineární vedení a kuličkové šrouby
Koncepce - osa Z Kluzné tyče a kuličkové šrouby
Rozměry
Hmotnost 80 kg
Rozměry (š × v × h) 690 × 750 × 880 mm
Argumenty
Řídící systém ARMOTE   Software GRAVOSTAR
Rozsah dodávky
  • 2,5 CAD/CAM software ZDARMA
  • MPG ruční ovladač
  • Sonda pro určení délkové korekce nástroje
  • Tlačítko START/STOP
  • Nástavec na odsávání
  • Základní rychloupínky
  • Matice pro upnutí kleštiny ER16
  • Nivelační prvky
Doporučené příslušenství
Kleštiny ER 16, 12 ks, 1 – 10 mm
Skladem i obj. číslo: 3440282
ks Přidáno
Upínky SPW 8 - sada
Upínky SPW 8 - sada
Skladem i obj. číslo: 3352015
ks Přidáno
Strojní svěrák FMS 100
Strojní svěrák FMS 100
Upínací matice pro router SHG/SHM
Skladem i obj. číslo: NU10006
Sada nástrojů pro routery, 22 ks
Na dotaz i obj. číslo: NU40007
Konvertor RS 232 - USB
Konvertor RS 232 - USB
Odsávání
PVC ohebná hadice ø 100 mm, 9 m