První Hanácká BOW

Zboží v objednávce

Nákupní košík je prázdný.

Přihlášení uživatele

Kontakty

Infolinka: +420 585 378 012

Kde nás najdete Odkaz na mapu
GPS: 49°35'33.7"N, 17°17'26"E
Adresa První hanácká BOW spol. s r.o.
Příčná 84/1, 779 00 Olomouc
Infolinka ZDARMA Volání z ČR - 800 100 709,
volání ze SR - 0800 004 203
Fax: +420 585 378 013
E-mail: bow@bow.cz
Provozní doba 7:00 – 15:30 hod. (Pondělí – Pátek)
IČ: 47670631 DIČ: CZ47670631
Technické informace a cenové nabídky pro KONCOVÉ zákazníky
Obráběcí a tvářecí stroje, manipulace Jiří Novotný
Telefon +420 581 587 402
Mobil +420 775 191 333
E-mail novotny@bow.cz
Obráběcí a tvářecí stroje, manipulace Radek Krnáč
Telefon +420 581 587 423
Mobil +420 733 190 148
E-mail krnac@bow.cz
Kompresory a pneumatické nářadí – technické informace a nabídky.
Podpora prodeje – Čechy, Morava, Slovensko - sever
Jméno Petr Žitník
Mobil +420 734 254 025
E-mail kompresory@bow.cz
Kompresory a pneumatické nářadí
Podpora prodeje – Morava a Slovensko (mimo sever)
Jméno Martin Bauer
Mobil +420 736 750 429
E-mail bauer@bow.cz
CNC obráběcí stroje
Podpora prodeje CNC obráběcích strojů Richard Matula
Mobil +420 730 894 710
E-mail matula@bow.cz
Technická podpora pro CNC obráběcí stroje Lukáš Krátký
Mobil +420 731 887 779
E-mail kratky@bow.cz
Obchodní oddělení – nabídky pro obchodní partnery
Jméno David Černoch
Telefon +420 585 150 995
Mobil +420 731 462 596
E-mail cernoch@bow.cz
Podpora prodeje (B2B)
Čechy (mimo východní) Rostislav Mazal
Mobil +420 733 341 557
E-mail mazal@bow.cz
Morava a východní Čechy Roman Tvardík
Mobil +420 731 314 314
E-mail tvardik@bow.cz
Slovenská republika Martin Choma
Mobil +420 732 904 384
E-mail choma@bow.cz
Servisní oddělení
Reklamace a servisní opravy Martina Tomášková – vedoucí servisu
Telefon +420 585 154 522
Mobil +420 739 999 285
E-mail servis@bow.cz
Technické informace k reklamacím a opravám Michal Fiala – servisní technik
Telefon +420 581 587 430
Mobil +420 603 311 520
E-mail fiala@bow.cz
Náhradní díly - objednávky a informace Štěpán Vážan
Telefon +420 581 587 438
Mobil +420 604 370 920
E-mail vazan@bow.cz

Vaše dotazy

Zde můžete napsat váš vzkaz nebo dotaz:

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Vyberte číslo    
První Hanácká BOW spol. s r.o. | tel: +420 585 378 012 | fax: +420 585 378 013 | bow@bow.cz | design CODE01 | code IZON s.r.o. | © 2005 - 2017